פרופיל חברה

פרופיל חברה
 

חברת 2סטארס סופטוויר בע"מ, המתמחה בבניית תוכנות מתקדמות לעסקים,    , החברה מעמידה לרשותכם סל מלא של מוצרי תוכנה  והכול תחת קורת גג אחת. החברה, שהוקמה במרץ 2010, החלה לפעול מרגע הקמתה במרץ רב ומספקת את שירותיה למגוון לקוחותיה השונים, המגיעים מתחומים שונים. ניסיונם של אנשי צוות החברה בתחום התוכנה והפיתוח מאפשר לה להציע לכם את הפתרונות המתאימים והמדויקים ביותר, בהתאם לצרכיכם השונים.

 

 

סל המוצרים המוצעים לכלל הלקוחות

 

  • תוכנת "קורל + "- לאור הבנתה את צרכיהם השונים של לקוחותיה הרבים, פיתחה החברה תוכנת למשרדי סוכניות ביטוח  "קורל+", המוצעת ללקוחותיה. תוכנת "קורל+" הינה תוכנת ניהול משרד, המתאימה לסוכני ביטוח, ומיועדת לניהול תיקים עבור סוכנויות ביטוח שונות. בעזרת תוכנה מתקדמת זו, ניתן לנהל באופן שוטף את פעילות העסק, תוך שימוש בקטגוריות נבחרות, כמו מאגר לקוחות, ריכוז פוליסות, ניהול תביעות ואף פרמטרים הקשורים בשיווק. לצד כל אלה, מאפשרת מערכת תוכנת משרד זו גם סריקת מסמכים, ניהול יומן פגישות וכן העברת דואר אלקטרוני לתיק הלקוח.

 

  • תוכנת "אופיר+"- 2סטארס סופטוויר בע"מ מציעה לכם תוכנת משרד מתקדמת במיוחד. תוכנת "אופיר" הינה תוכנת למשרדי רואי חשבון ויועצי מס.

 

2סטארס - כדי ליהנות מהפתרונות הטובים והמתאימים ביותר

 

בחברת 2סטארס סופטוויר מאמינים ברמת שירות גבוהה ומקצועית במיוחד. הצוות המקצועי של החברה עומד לרשותכם בכל עת, וישמח להתאים לכם את הפתרונות המתאימים ביותר.  


לפגישת ייעוץ ללא התחייבות צור קשר משרד : 077-5303310